Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Awaryjne ćwiczenia przeciwpowodziowe miasta Changsha w 2023 r
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się teraz

Awaryjne ćwiczenia przeciwpowodziowe miasta Changsha w 2023 r

2023-07-03

Latest company news about Awaryjne ćwiczenia przeciwpowodziowe miasta Changsha w 2023 r

W dniu 26 czerwca Centrala ds. Przeciwpowodziowych i Pomocy Suszy w mieście Changsha przeprowadziła alarmowe ćwiczenia przeciwpowodziowe w 2023 r. w Shuanghuyuan, Pingtang Street, Xiangjiang New District.To kompleksowe szkolenie wojskowe „woda, ziemia i powietrze”, super twarde wiertła, zintegrowane dowództwo powietrze-powietrze-ziemia, to międzyregionalne rzeczywiste ratowanie kryzysów bojowych, wysokiej klasy sprzęt i jasne miecze, „powódź” szybko atakuj i szkol elitarnych żołnierzy, wysadź w powietrze szarżę przeciwpowodziową, zaciśnij sznurki środków do życia i bezpieczeństwa ludzi.

najnowsze wiadomości o firmie Awaryjne ćwiczenia przeciwpowodziowe miasta Changsha w 2023 r  0

W sumie jest 16 przedmiotów w sześciu kategoriach, a to ćwiczenie jest głównie przeprowadzane na miejscu i połączone z nagrywaniem i transmisją wideo.Wychodząc od rzeczywistości, w połączeniu z charakterystyką klęsk powodziowych w Changsha, tematyka reagowania kryzysowego jest postawiona na tle monitorowania ryzyka i wczesnego ostrzegania, wspólnej inspekcji i dyżuru, ochrony awaryjnej, zapobiegania nadmiernym powodziom, reagowania na powodzie sztormowe, przesiedlenie dotkniętych osób i pomoc w sytuacjach kryzysowych.Trójwymiarowy projekt kąta wody, ziemi i powietrza.

Ćwiczenia opierają się na zasadzie bycia blisko rzeczywistej walki, skupiając się na ćwiczeniu nowego sprzętu, nowych technologii, nowych metod i nowych taktyk oraz kompleksowym testowaniu możliwości zapobiegania powodziom i ratownictwa.Hunan Puqi został zaproszony do udziału w ćwiczeniach z nowym wyposażeniem pojazdu do kontroli bezpieczeństwa zapory i pomyślnie wykonał zadanie wiertnicze.

najnowsze wiadomości o firmie Awaryjne ćwiczenia przeciwpowodziowe miasta Changsha w 2023 r  1

Puqi wykorzystuje radar penetrujący ziemię do przeprowadzania kompleksowych badań ukrytych zagrożeń na nasypach.Posiada możliwość szybkiego wykrycia bezpieczeństwa nasypów.Wyposażony jest w innowacyjny system reagowania elektromagnetycznego na anomalie geologiczne, zintegrowany z trójwymiarowym systemem obrazowania oraz systemem inspekcji pan-tilt.Może zakończyć wykrywanie ryzyka na 100-metrowym nasypie w ciągu jednej minuty.Zamiast ręcznego patrolowania nasypów, szybko wykrywaj niebezpieczne sytuacje, takie jak rurociągi, luźne wypłukiwanie i zawalenie się brzegów, oszczędza dużo siły roboczej i ułatwia ratownikom szybkie zlokalizowanie niebezpiecznej lokalizacji nasypów za pierwszym razem i szybkie przeprowadzenie napraw rurociągów i zagęszczanie.

najnowsze wiadomości o firmie Awaryjne ćwiczenia przeciwpowodziowe miasta Changsha w 2023 r  2

najnowsze wiadomości o firmie Awaryjne ćwiczenia przeciwpowodziowe miasta Changsha w 2023 r  3

najnowsze wiadomości o firmie Awaryjne ćwiczenia przeciwpowodziowe miasta Changsha w 2023 r  4

Instytut Badawczy Puqi zawsze był zaangażowany w eskortowanie wysokiej jakości rozwoju harmonijnego społeczeństwa z pierwotną siłą nauki i technologii.Zespół nadąża za potrzebami krajowego przemysłu ratunkowego, stale ulepsza linię produktów do monitorowania bezpieczeństwa tamy i buduje wszechstronny, wielopoziomowy, trójwymiarowy system wykrywania sytuacji awaryjnych tamy z „czułością, dokładnym wykrywaniem i sprawna utylizacja” w celu zapewnienia technologii zapobiegania powodziom i ratownictwa środków wsparcia.

Wyślij do nas zapytanie

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Detektor nieszczelności wodociągu Sprzedawca. 2022-2024 pqwt-detector.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.