Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Przyspiesz globalny układ i pomóż w rozwoju Chin i Afryki——Serdecznie świętuj oficjalne ustanowienie Instytutu Badawczego Puqi w Afryce Zachodniej!
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się teraz

Przyspiesz globalny układ i pomóż w rozwoju Chin i Afryki——Serdecznie świętuj oficjalne ustanowienie Instytutu Badawczego Puqi w Afryce Zachodniej!

2023-05-31

Latest company news about Przyspiesz globalny układ i pomóż w rozwoju Chin i Afryki——Serdecznie świętuj oficjalne ustanowienie Instytutu Badawczego Puqi w Afryce Zachodniej!

Aby aktywnie odpowiedzieć na wezwanie tego kraju, należy wdrożyć inicjatywę „Pasa i Szlaku” oraz „osiem głównych działań” współpracy chińsko-afrykańskiej, przyspieszyć globalny układ strategiczny Instytutu Badawczego Puqi i dalej wzmacniać wzajemną komunikację z Afryką Zachodnią klientów, Zachodnioafrykańskie Biuro Instytutu Badawczego Puqi zostanie utworzone w 2023 r. 28 maja 2019 r. zostało oficjalnie powołane w Dakarze, stolicy Senegalu w Afryce Zachodniej.Yang Zhui, wiceprezes Instytutu Badawczego Puqi i dyrektor generalny centrum marketingowego, Liu Guowei, zastępca dyrektora generalnego centrum marketingowego, oraz Lamine SENE, szef Zachodnioafrykańskiego Biura Instytutu Badawczego Puqi, uczestniczyli w ceremonii wręczenia nagród.

najnowsze wiadomości o firmie Przyspiesz globalny układ i pomóż w rozwoju Chin i Afryki——Serdecznie świętuj oficjalne ustanowienie Instytutu Badawczego Puqi w Afryce Zachodniej!  0

najnowsze wiadomości o firmie Przyspiesz globalny układ i pomóż w rozwoju Chin i Afryki——Serdecznie świętuj oficjalne ustanowienie Instytutu Badawczego Puqi w Afryce Zachodniej!  1

Utworzenie biura w Afryce Zachodniej jest częścią globalnego układu Puqi Research Institute, który będzie skutecznie promował budowę sieciowego systemu marketingowego i centrum magazynowego Puqi Research Institute w Afryce Zachodniej w 16 krajach i jednym regionie.Promuj najlepsze na świecie technologie i produkty high-tech w Afryce Zachodniej, dostarczaj rozwiązania i usługi dostosowane do potrzeb klientów z Afryki Zachodniej, zaspokajaj indywidualne potrzeby klientów dzięki możliwościom dostosowywania i pozwól, aby chińska twórczość i chińska produkcja dalej „rozwijały się”.Wielkie znaczenie.
Instytut Badawczy Hunan Puqi powstał w 2006 roku. W jego skład wchodzą trzy instytucje: Instytut Badawczy Sprzętu do Badań Geologicznych, Instytut Badań nad Środowiskiem Wodnym oraz Instytut Badań nad Nową Energią.Badania, produkcja, sprzedaż i serwis projektów w zakresie monitorowania bezpieczeństwa, wykrywania rurociągów, analizy jakości wody, zapobiegania i ograniczania katastrof, wczesnego ostrzegania o trzęsieniach ziemi, inteligentnych spraw wodnych, nowych pojazdów specjalnych z energią, pojazdów do wykrywania wycieków wody itp. Ponad przez ostatnie 17 lat jednostka zawsze przestrzegała zasady rozwoju „inkluzywnego dzielenia się błogosławieństwami Kyushu, wspaniałej eksploracji nauki i technologii”, nalegając na wdrożenie strategii zarządzania marką polegającej na „prosperowaniu instytutu nauką i technologią, wzmacnianiu instytutu z talentami”, posiadający ponad 400 opatentowanych technologii i realizujący dziesięć. Pozostałe krajowe, wojewódzkie i gminne kluczowe plany badawczo-rozwojowe oraz projekty naukowo-techniczne wielokrotnie zdobywały wojewódzkie, gminne i powiatowe nagrody naukowo-techniczne.

najnowsze wiadomości o firmie Przyspiesz globalny układ i pomóż w rozwoju Chin i Afryki——Serdecznie świętuj oficjalne ustanowienie Instytutu Badawczego Puqi w Afryce Zachodniej!  2

Instytut Badawczy Puqi zawsze stosował się do układu globalnej sieci rynkowej, a teraz ustanowił stosunkowo kompletny globalny system sieci usług marketingowych.Do tej pory produkty i usługi obejmowały ponad 180 krajów i regionów w Azji, Stanach Zjednoczonych, Ameryce Łacińskiej, na Bliskim Wschodzie, w Europie i Afryce.
Podobnie myślący ludzie nie są daleko od gór i mórz.Instytut Badawczy Puqi zawsze będzie stosował się do właściwej koncepcji rozwoju i koncepcji „prawdziwości, powinowactwa i szczerości”, traktując utworzenie Biura w Afryce Zachodniej jako okazję do ciągłego promowania wymiany i współpracy między klientami Puqi i Afryki Zachodniej, aby Osiągnięcia rozwojowe Puqi mogą przynieść większe korzyści Afryce Zachodniej.Idąc dalej, będziemy nadal pisać wspaniały nowy rozdział promowania wysokiej jakości rozwoju współpracy chińsko-afrykańskiej i budowania społeczności chińsko-afrykańskiej ze wspólną przyszłością w nowej erze wraz z klientami z Afryki Zachodniej.

Wyślij do nas zapytanie

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Detektor nieszczelności wodociągu Sprzedawca. 2022-2024 pqwt-detector.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.