Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Serdecznie świętujcie utworzenie Biura Instytutu Badawczego Puqi w Afryce Wschodniej!
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się teraz

Serdecznie świętujcie utworzenie Biura Instytutu Badawczego Puqi w Afryce Wschodniej!

2023-07-03

Latest company news about Serdecznie świętujcie utworzenie Biura Instytutu Badawczego Puqi w Afryce Wschodniej!

Znając się nie jest ani daleko, ani blisko, tysiące mil to wciąż sąsiedzi.Aby aktywnie odpowiedzieć na wezwanie kraju, należy pogłębić pragmatyczną współpracę z krajami afrykańskimi, wdrożyć inicjatywę „Pasa i Szlaku” oraz „osiem głównych działań” współpracy chińsko-afrykańskiej.Po utworzeniu Biura naszego instytutu w Afryce Zachodniej, 1 lipca 2023 r. w Instytucie Puqi oficjalnie powołano Biuro w Afryce Wschodniej. Chen Bo, sekretarz i dziekan Instytutu Badawczego Puqi, Yang Zhui, dyrektor generalny centrum marketingowego, Liu W ceremonii wzięli udział Guowei, zastępca dyrektora generalnego oraz Robert, przedstawiciel Biura Instytutu Badawczego Puqi w Afryce Wschodniej.

najnowsze wiadomości o firmie Serdecznie świętujcie utworzenie Biura Instytutu Badawczego Puqi w Afryce Wschodniej!  0

Wykorzystując chińsko-afrykańskie targi gospodarcze i handlowe jako okazję i przy silnym wsparciu kierownictwa instytutu, biuro Instytutu Badawczego Pucci w Afryce Wschodniej przedstawia propozycję opartą na wspólnej budowie inicjatywy „Pasa i Szlaku”, koncepcja polityki szczerości, pokrewieństwa i szczerości wobec Afryki oraz poprawna koncepcja sprawiedliwości i korzyści.10-lecie jako podstawa.Zgodnie z wymaganiami reformy i rozwoju jednostki, została utworzona w celu realizacji kroczącego rozwoju regionu Pucci-Afryka Wschodnia.

najnowsze wiadomości o firmie Serdecznie świętujcie utworzenie Biura Instytutu Badawczego Puqi w Afryce Wschodniej!  1

Założony w 2006 roku Puqi Research Institute to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo integrujące badania i rozwój, produkcję, produkcję, sprzedaż i serwis.W ciągu ostatnich 17 lat jednostka zawsze przestrzegała zasady rozwoju „inkluzywnego dzielenia się błogosławieństwami Kyushu, wspaniałej eksploracji oraz silnej nauki i technologii”, nalegając na wdrożenie koncepcji zarządzania marką polegającej na „prosperowaniu instytutu nauką i technologią, wzmacnianie instytutu talentami” oraz w eksploracji geofizycznej, zmniejszaniu strat sieci rurociągów, zapobieganiu im i kontroli W siedmiu dziedzinach ograniczania katastrof, wczesnego ostrzegania o trzęsieniach ziemi, komunikacji penetrującej ziemię, inteligentnych rurociągów i poszukiwania życia, szereg naukowych i technologicznych uzyskano osiągnięcia i ponad 400 opatentowanych technologii, które zdobyły wiele krajowych, wojewódzkich i miejskich nagród naukowych i technologicznych.

najnowsze wiadomości o firmie Serdecznie świętujcie utworzenie Biura Instytutu Badawczego Puqi w Afryce Wschodniej!  2

Szukaj sytuacji korzystnej dla wszystkich w górach i morzach i ciesz się przyszłością ze szczerością i szczerością.Puqi zawsze będzie przestrzegać właściwej koncepcji rozwoju oraz koncepcji „prawdziwości, pokrewieństwa i szczerości”, a ustanowienie Biura w Afryce Wschodniej będzie okazją do ciągłego promowania wymiany kulturalnej oraz współpracy gospodarczej i handlowej między Puqi a krajami Afryki Wschodniej, aby wyniki rozwoju Puqi mogły lepiej przynieść korzyści mieszkańcom Afryki Wschodniej.Chiny i Afryka, oddzielone oceanami, nigdy nie były tak ściśle powiązane między ludźmi, firmami i firmami, branżami i branżami oraz krajami.Następnie będziemy współpracować z krajami Afryki Wschodniej, aby kontynuować pisanie wspaniałego nowego rozdziału w promowaniu wysokiej jakości rozwoju współpracy chińsko-afrykańskiej i budowaniu społeczności chińsko-afrykańskiej ze wspólną przyszłością w nowej erze.

Wyślij do nas zapytanie

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Detektor nieszczelności wodociągu Sprzedawca. 2022-2024 pqwt-detector.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.